Dołącz do nas!

Bóg pragnie, aby każdy wierzący na miarę możliwości angażował się w praktyczną służbę

Służba jest najlepsza drogą do rozwoju, co więcej jest odzwierciedleniem dojrzałości chrześcijańskiej. Mamy w naszych szeregach wiele osób, które przeszły swoją drogę od poszukujących w internecie do dzisiaj aktywnie zaangażowanych w pomaganie innym wierzących. Swoje miejsce służby odnajdują u nas także osoby, które są członkami lokalnych wspólnot. Niektórzy z nas angażują się poprzez projekty on lub offline inni angażują się w przygotowanie naszych stron, kursów, materiałów oraz rozwijanie technologii.

Nawet jeśli nie jesteś pewny swojego obdarowania lub nie czujesz, że masz wystarczające predyspozycje lub dojrzałość, zapraszamy Cię do wejścia w proces przygotowania do służby. Jest on zawsze dostosowany do potrzeb i tempa w jakim osoby chcą się rozwijać.

Gorąco zachęcamy do zintegrowanego podejścia do praktycznej służby, która łączy zaangażowanie online z offline w odniesieniu do etapu życia w jakim się znajdujesz. Możesz się jeszcze uczyć lub studiujesz, a może jesteś młodym małżonkiem lub też osobą w średnim wieku, albo też jesteś na emeryturze. Zapraszamy Cię do współpracy i zaangażowania!

Aby przygotować się do służby, należy zarejestruj się do procesu przygotowania. (link w nowym oknie do etrener.SzukajacBoga.pl Nie martw się, nie rzucamy nikogo na „głęboką wodę” bez przygotowania, tworzymy również sieć współpracy, aby nikt nie został pozostawiony sam z wyzwaniami w służbie.

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa