Dołącz do nas!

Bóg pragnie, aby każdy wierzący na miarę możliwości angażował się w praktyczną służbę

Dołącz!

Służba jest najlepsza drogą do rozwoju, co więcej jest odzwierciedleniem dojrzałości chrześcijańskiej. Mamy w naszych szeregach wiele osób, które przeszły swoją drogę od poszukujących w internecie do dzisiaj aktywnie zaangażowanych w pomaganie innym wierzących. Swoje miejsce służby odnajdują u nas także osoby, które są członkami lokalnych wspólnot. Niektórzy z nas angażują się poprzez projekty on lub offline inni angażują się w przygotowanie naszych stron, kursów, materiałów oraz rozwijanie technologii.

Nawet jeśli nie jesteś pewny swojego obdarowania lub nie czujesz, że masz wystarczające predyspozycje lub dojrzałość, zapraszamy Cię do wejścia w proces przygotowania do służby. Jest on zawsze dostosowany do potrzeb i tempa w jakim osoby chcą się rozwijać.

Gorąco zachęcamy do zintegrowanego podejścia do praktycznej służby, która łączy zaangażowanie online z offline w odniesieniu do etapu życia w jakim się znajdujesz. Możesz się jeszcze uczyć lub studiujesz, a może jesteś młodym małżonkiem lub też osobą w średnim wieku, albo też jesteś na emeryturze. Zapraszamy Cię do współpracy i zaangażowania!

Aby przygotować się do służby, należy zarejestrować się się do procesu przygotowania. Nie martw się, nie rzucamy nikogo na „głęboką wodę” bez przygotowania, tworzymy również sieć współpracy, aby nikt nie został pozostawiony sam z wyzwaniami w służbie.

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa