Poznaj nasze projekty

Praktyczne i współczesne. Dostosowane do potrzeb ludzi na każdym etapie rozwoju duchowego.

Online


Szukajac Boga

Strona SzukajacBoga.pl to świetne miejsce, by porozmawiać o wierze, Bogu i życiowych wartościach. Jeśli masz jakieś pytanie, albo potrzebujesz porady/wsparcia zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy!

Kursy

Z Bogiem możesz zmienić swoje życie na lepsze! Praktyczne kursy internetowe. Za darmo. Dla Ciebie. Zapraszamy!

E-Trenerzy

Zostań e trenerem na naszej platformie kursowej kursy.szukajacboga.pl. Odkryjesz jak pasjonujące może być dzielenie się z innymi ewangelią.

My Story

Poznaj poruszające historie ludzi, którzy zostali poruszeni przez Boga

Nie Wiem Co Myśleć

Poradnik Letniego Chrześcijanina to garść chrześcijańskiej satyry w przystępnej formie poradnika. Sprawdź koniecznie nową serię filmów na naszym vlogu.

Cuda każdego dnia

Zapisując się dzisiaj, dołączysz do tysięcy ludzi, którzy zobaczyli Boga, działającego w ich życiu gdy czytają darmowe, pełne zachęcenia emaile „Cuda każdego dnia”. Bóg pragnie przemieniać twoje życie, dzień po dniu!

Media

Media.SzukajacBoga.pl to największy multimedialny zbiór wykładów i seminariów którę odbywały sie przez wiele minionych lat w Polsce i poza jej granicami.

Dlaczego Jezus?

Kim był Jezus? Jedynie postacią historyczna? Wielkim nauczycielem? Prorokiem? A może był kimś więcej? Jeśli Jezus jest Bogiem, to na czym polega wiara w Niego? Jak nawiązać z Nim osobista relacje, która może zmienić całe życie?

Blog - SzukajacBoga.pl

Zobacz naszego Bloga. Zawsze świeże i nowe artykuły mówiące o nas ludziach, naszym, charakterze problemach oraz skłonnościach. Na blogu znajdziesz porady fachowców, ekspertów oraz zwykłych ludzi z różnych dziedziny. Przeczytaj nasze artykuły warto! 

Małe grupy


Odkrywanie życia

Kurs Odkrywanie Życia, to seria siedmiu spotkań, na które składają się: krótkie filmy – historie ludzi z różnych stron świata - oraz ciekawy komentarz dostosowany do współczesnej postmodernistycznej kultury.

Odkrywanie Chrześcijaństwa

Odkrywanie Chrześcijaństwa to 10 interaktywnych spotkań, w nieformalnej i przyjaznej atmosferze. W czasie tych spotkań można zadawać pytania lub po prostu słuchać. Program jest tak ułożony aby odpowiadał na najbardziej nurtujące pytania na temat istoty Chrześcijaństwa i nauczania Jezusa oraz ich aktualności dzisiaj.

Projekt Prawda

Projekt Prawda - jest inspirującym kursem dla małych grup spotykających się "w realu". Jest oparty na dynamicznych wykładach Dr Della Tacketa, mających na celu rozwinięcie u osób wierzących światopoglądu opartego na Biblii.

Akademia Plus

Program powstał w wyniku zebrania doświadczeń pośród chrześcijan żyjących na wszystkich kontynentach, prowadzących pełne pasji i Bożej mocy stabilne życie chrześcijańskie. Program zawiera dwanaście sesji, zawierających dużo interakcji, spotkań w małych grupach oraz indywidualne studium. Wszystko jest oparte o Biblię i skoncentrowane na praktyce codziennego życia.

Poznając Boga

Zapraszamy Cię do udziału w grupowym kursie połączonym z cotygodniowym spotkaniem wideo online. Nie ma potrzeby instalowania żadnego programu, wystarczy kliknąć na link, który będzie udostępniony podczas trwania kursu.

Podróż Przemian

Bycie rodzicem jest najważniejszą pracą jaką masz! Podróż Przemian, to 9 krótkich filmów adresowanych do rodziców, którym zależy na dobrej relacji ze swoimi dziećmi.

Aplikacje


Codzienne Inspiracje

Codzienne Inspiracje oferują 3 różne serie rozważań od 3 różnych autorów. Wybierz te, które lubisz najbardziej, ustaw sobie przypomnienie i wzrastaj prowadzony Słowem Bożym każdego dnia.

Opowieść o Zbawicielu

Opowieść o Zbawicielu to interaktywna podróż przez Ewangelię wg. Jana.

Poszukiwacze skarbu

Aplikacja „Poszukiwacze Skarbu” to doskonały sposób, by poznać Wrocław od innej strony. Spacerując ulicami Starego Miasta, bedziesz mógł: zapoznać się z miastem i zabawić w grę uliczną.

Wydarzenia


Outback

Outback to wyjątkowy weekend, przygotowany dla: ojca lub matki z synem bądź córką oraz par małżeńskich, w ustronnym i uroczym miejscu, poza rutyną dnia codziennego.

History Makers

History Makers jest adresowane do młodych osób zaangażowanych w służbę w Kościele i dla liderów służb. Ten weekend ma zadanie wyposażyć do dalszej służby, poruszając nasze serce, umysł i dając narzędzia do realizacji planów.

Śniadanie dla kobiet

Śniadanie dla kobiet to co roczne spotkanie ponad 800 kobiet organizowane w Wiśle w Hotelu Gołębiewski.

Mądrość w relacjach

Konferencja i materiały do studiowania, które przedstawiają swego rodzaju „relacyjny system operacyjny”, podobny do systemu Windows; ma wpływ na każdą sferę naszego życia, między innymi na relację z Bogiem, nasze małżeństwo, rodzicielstwo, kościół, efektywność w pracy i rozwój.

Wydawnictwa


Dlaczego wierzyć Biblii

Czy książka naprawdę może zbudować mosty nad przepaściami, których nie potrafisz w swoim życiu pokonać? Tylko książka napisana pod Bożym natchnieniem może stawiać podobnie radykalne wyzwanie. Chcąc nam pomóc zrozumieć dlaczego Biblia jest właśnie tą jedyną książką, dr Harold Sala przedstawia fascynujące dowody, osobiste historie i przykłady tłumaczące z jakiego powodu Biblia:

  • jest unikalna pod względem tego co mówi,
  • znajduje potwierdzenie w archeologii, astronomii oraz innych dziedzinach nauki i ma z nimi bliskie związki
  • pokazuje jak przekroczyć w naszym życiu przepaści związane ze znaczeniem, relacjami, etyką, czy zachowaniem

Listy do Dawkinsa

Od czasu głośnej publikacji książki „Bóg urojony” Richarda Dawkinsa, David Robertson dostrzegał palącą potrzebę inteligentnej odpowiedzi chrześcijan na ten ateistyczny atak - w końcu, sam stawił czoła wyzwaniu i napisał „Listy do Dawkinsa”.

To doskonała lektura dla wszystkich, którzy nie są pewni swojego stanowiska...

Słowo na dzisiaj

Słowo na dzisiaj, to zbiór codziennych rozważań Biblijnych. Ich autorem jest Bob Gass - człowiek wielkiej wiary, „żyjący Słowem” i posiadający szczególny dar jego interpretacji. Aby zbliżać się do Boga, niezbędne jest „trwanie” w Jego Słowie. Te rozmyślania mają pomóc ci przeżywać z Nim każdy dzień i budować wspaniałą relację. Od wielu lat rozważania te są emitowane na antenie Radia CCM. Obecnie, oferujemy je również w wersji papierowej.

Opowieść o Zbawicielu

"Opowieść o Zbawicielu" to Ewangelia we współczesnej formie. Jest ładnie, przejrzyście i ciekawie. Zdjęcia, układ i język tekstu sprawią, że z przyjemnością zagłębisz się w czytanie, a dodatkowe funkcje dostępne w aplikacji tylko wzmocnią przekazywane treści. Wyobraź sobie książkę, która mówi wprost do ciebie – nie tylko metaforycznie ale również dosłownie, zwracając się do ciebie po imieniu. Książkę niezwykłą bo opowiadającą najbardziej poruszającą historię, w której ty również masz swój udział.

Nowy Testament

Czy jesteś zainteresowany Biblią, którą łatwo zrozumieć? Przesłaniem, które wyjaśnia jak zostać chrześcijaninem? W takim razie City Bible jest dla ciebie.

Już z pierwszych stron dowiesz się, że Bóg kocha cię takim, jakim jesteś - bez względu na to co zrobiłeś. On chce być twoim przyjacielem. Chce dać ci pokój i być odpowiedzią na wszystkie twoje pytania. Boże odpowiedzi są spisane w tej książce.

Wyhacz

Wyhacz to kalendarza, który kierowany jest głównie do młodego pokolenia. Mega "odjechane" zdjęcia, maksymy na temat Boga i Świata, ogarnij czas! Kolorowy, odlotowy, praktyczny! Świetny materiał do pracy z młodzieżą, dużo wartościowych treści przekazanych współczesnym językiem młodych. Chcesz ogarnąć i dobrze wykorzystać swój czas? wyhacz! doskonale ci w tym pomoże :)

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa