Poznaj nasze projekty

Praktyczne i współczesne. Dostosowane do potrzeb ludzi na każdym etapie rozwoju duchowego.

Online


Szukajac Boga

Strona SzukajacBoga.pl to świetne miejsce, by porozmawiać o wierze, Bogu i życiowych wartościach. Jeśli masz jakieś pytanie, albo potrzebujesz porady/wsparcia zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy!

Kursy

Z Bogiem możesz zmienić swoje życie na lepsze! Praktyczne kursy internetowe. Za darmo. Dla Ciebie. Zapraszamy!

E-Trenerzy

Zostań e trenerem na naszej platformie kursowej kursy.szukajacboga.pl. Odkryjesz jak pasjonujące może być dzielenie się z innymi ewangelią.

My Story

Poznaj poruszające historie ludzi, którzy zostali poruszeni przez Boga

Nie Wiem Co Myśleć

Poradnik Letniego Chrześcijanina to garść chrześcijańskiej satyry w przystępnej formie poradnika. Sprawdź koniecznie nową serię filmów na naszym vlogu.

Cuda każdego dnia

Zapisując się dzisiaj, dołączysz do tysięcy ludzi, którzy zobaczyli Boga, działającego w ich życiu gdy czytają darmowe, pełne zachęcenia emaile „Cuda każdego dnia”. Bóg pragnie przemieniać twoje życie, dzień po dniu!

Media

Media.SzukajacBoga.pl to największy multimedialny zbiór wykładów i seminariów którę odbywały sie przez wiele minionych lat w Polsce i poza jej granicami.

Dlaczego Jezus?

Kim był Jezus? Jedynie postacią historyczna? Wielkim nauczycielem? Prorokiem? A może był kimś więcej? Jeśli Jezus jest Bogiem, to na czym polega wiara w Niego? Jak nawiązać z Nim osobista relacje, która może zmienić całe życie?

Małe grupy


Odkrywanie życia

Kurs Odkrywanie Życia, to seria siedmiu spotkań, na które składają się: krótkie filmy – historie ludzi z różnych stron świata - oraz ciekawy komentarz dostosowany do współczesnej postmodernistycznej kultury.

Odkrywanie Chrześcijaństwa

Odkrywanie Chrześcijaństwa to 10 interaktywnych spotkań, w nieformalnej i przyjaznej atmosferze. W czasie tych spotkań można zadawać pytania lub po prostu słuchać. Program jest tak ułożony aby odpowiadał na najbardziej nurtujące pytania na temat istoty Chrześcijaństwa i nauczania Jezusa oraz ich aktualności dzisiaj.

Projekt Prawda

Projekt Prawda - jest inspirującym kursem dla małych grup spotykających się "w realu". Jest oparty na dynamicznych wykładach Dr Della Tacketa, mających na celu rozwinięcie u osób wierzących światopoglądu opartego na Biblii.

Akademia Plus

Program powstał w wyniku zebrania doświadczeń pośród chrześcijan żyjących na wszystkich kontynentach, prowadzących pełne pasji i Bożej mocy stabilne życie chrześcijańskie. Program zawiera dwanaście sesji, zawierających dużo interakcji, spotkań w małych grupach oraz indywidualne studium. Wszystko jest oparte o Biblię i skoncentrowane na praktyce codziennego życia.

Poznając Boga

Zapraszamy Cię do udziału w grupowym kursie połączonym z cotygodniowym spotkaniem wideo online. Nie ma potrzeby instalowania żadnego programu, wystarczy kliknąć na link, który będzie udostępniony podczas trwania kursu.

Podróż Przemian

Bycie rodzicem jest najważniejszą pracą jaką masz! Podróż Przemian, to 9 krótkich filmów adresowanych do rodziców, którym zależy na dobrej relacji ze swoimi dziećmi.

Aplikacje


Każdy Dzień

Każdy Dzień to codzienne rozmyślania przesyłane na twoją komórkę bądź emaila. Rozważania Denisa F. Kinlawa to świetne rozpoczęcie dnia.

Opowieść o Zbawicielu

Opowieść o Zbawicielu to interaktywna podróż przez Ewangelię wg. Jana.

Poszukiwacze skarbu

Aplikacja „Poszukiwacze Skarbu” to doskonały sposób, by poznać Wrocław od innej strony. Spacerując ulicami Starego Miasta, bedziesz mógł: zapoznać się z miastem i zabawić w grę uliczną.

Wydarzenia


Outback

Outback to wyjątkowy weekend, przygotowany dla: ojca lub matki z synem bądź córką oraz par małżeńskich, w ustronnym i uroczym miejscu, poza rutyną dnia codziennego.

History Makers

History Makers jest adresowane do młodych osób zaangażowanych w służbę w Kościele i dla liderów służb. Ten weekend ma zadanie wyposażyć do dalszej służby, poruszając nasze serce, umysł i dając narzędzia do realizacji planów.

Śniadanie dla kobiet

Śniadanie dla kobiet to co roczne spotkanie ponad 800 kobiet organizowane w Wiśle w Hotelu Gołębiewski.

Mądrość w relacjach

Konferencja i materiały do studiowania, które przedstawiają swego rodzaju „relacyjny system operacyjny”, podobny do systemu Windows; ma wpływ na każdą sferę naszego życia, między innymi na relację z Bogiem, nasze małżeństwo, rodzicielstwo, kościół, efektywność w pracy i rozwój.

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa