Konferencja Szukając Boga 2021

Znów spotykamy się NA ŻYWO! Tym razem wokół tematu "Razem - Dalej". Możesz być z nami także ONLINE. Zapraszamy!

Categories

Informacje Wydarzenia

Author

Platforma SzukajacBoga

Doroczna Konferencja Szukając Boga, sierpień 2021


Zapraszamy Cię do zarejestrowania swojego udziału w dorocznej konferencji „Razem – dalej” platformy „Szukając Boga”, która odbędzie się dniach 27-29 sierpnia 2021 w Bielsko-Biała w Hotelu Dębowiec http://www.hoteldebowiec.pl/

Wspólny czas będzie okazją do skupienia się na tematach:

„Jedność – Wytrwałość – Pasja” w oparciu o Słowo Boże zapisane w Liście do Rzymian 15,5-7

„A Bóg wytrwałości i pociechy niech darzy was  jednomyślnością, na wzór Jezusa Chrystusa, abyście tak połączeni, jednym  głosem chwalili Boga i Ojca naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Dlatego  przygarniajcie jedni drugich, podobnie jak Chrystus przygarnął was dla  chwały Boga”.

W tym roku jak najwięcej czasu będziemy się starali spędzić razem na zewnątrz, w otoczeniu pięknej przyrody, otaczających gór, z zachowaniem wszelkich procedur związanych z bezpieczeństwem pobytu.

Możesz być z nami również ONLINE poprzez serwis YouTube oraz wziąć udział w grupach dyskusyjnych na platformie Zoom. Jeśli chcesz otrzymać mailowe powiadomienia o kolejnych sesjach ONLINE konferencji możesz to zrobić zapisując się tutaj.

Zapraszamy, wejdź na stronę konferencji https://konferencja.szukajacboga.pl/ aby poznać cały program oraz być z nami ONLINE w czasie głównych sesji.

Do zobaczenia, 

Zespół SzukającBoga.pl

Zobacz podobne wpisy

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa