Kolejny NOWY kurs online – zapraszamy!

Dość lenistwa i duchowej przeciętności! Zacznij wgłębiać się w Biblię i odkryj prawdy zmieniające życie.

Categories

Informacje Nowości

Author

Platforma SzukajacBoga

? Nowy kurs ONLINE, dla ambitnych, już dostępny!JAK STUDIOWAĆ BIBLIĘ? to kurs, który będzie inspirować Cię do samodzielnych przemyśleń i mobilizować do wytrwałej pracy. Poznasz tutaj Metodę 4 Kroków, dzięki której nauczysz się dostrzegać w tekście biblijnym wszystkie ważne szczegóły, docierać do jego pierwotnego znaczenia, porównywać jego przesłanie z innymi fragmentami biblijnymi i w końcu, szukać praktycznego zastosowania odkrytych prawd do własnej sytuacji życiowej. 

Oprócz świetnie podanej w kursie teorii, nie zabrakło wielu praktycznych ćwiczeń; studiowanym tekstem przewodnim jest List do Filipian, rozdział 4, wersety od 4 do 9. Dodatkowo na koniec kursu proponujemy Ci wzięcie udziału w "10-tygodniowym wyzwaniu z Listem do Filipian" gdzie samodzielnie lub z przydzielonym pomocnikiem (etrenerem) możesz zrobić studium całego listu! 

Jesteś głodny, głodna? Masz dosyć płytkości, która nie omija niestety dzisiejszego chrześcijaństwa? Chcesz lepiej poznać Chrystusa i być Jego bardziej oddanym naśladowcą?

Zapraszamy!

Zespół SzukającBoga.pl


Zobacz podobne wpisy

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa