Modlitwa


Modlitwa jest bardzo ważną częścią naszej służby.
To od czego zawsze zaczynamy to uwielbienie naszego kochanego Boga, który w Swym zamyśle, pełnym miłości, posłał na świat Swojego Jednorodzonego Syna Jezusa, aby nas zbawił. Wielbimy Boga w Duchu Świętym, który prowadzi nas i wzmacnia każdego dnia.
Dziękujemy też Bogu za wszystko co robi w naszym życiu i tych, których nam powierzył.

Przynosimy także w modlitwie Boga Ojca przez Jezusa w Duchu Świętym za osoby, które odwiedzają nasze strony, za tych z którymi możemy korespondować lub prowadzić ich w różnych projektach, czy to w Internecie czy realu oraz modlimy się nawzajem za siebie, aby to co robimy miało jak największy wydźwięk duchowy w życiu tych, którym służymy. Wstawiamy się u Boga szczególnie za tymi, którzy doświadczają szczególnych przeciwności. W każdą środę o 21:45 mamy szczególny czas na modlitwie. Każdego tygodnia zespół koordynujący modlitwę przesyła biuletyn, w którym są zawarte między innymi prośby modlitewne przesłane z całego tygodnia. W tym czasie każdy kto tylko może modli się w sprawach platformy Szukając Boga. Każdego dnia rozsyłane są prośby modlitewne do osób, które zapisały się na naszą listę modlitewną.
Zapraszamy Cię do przyłączenia się do modlitwy!
Jeśli chcesz się zaangażować w ten, lub jakikolwiek inny sposób, napisz do nas na adres modlitwa@szukajacboga.pl, podając swoje imię i nzawisko.

Mapa Google


Poniższa mapa ukazuje jak w czasie rzeczywistym w oparciu o 26 różnych stron językowych ogólnoświatowego ruchu www.Jesus.net w tym także polskiej strony www.SzukajacBoga.pl osoby, które je odwiedzają są poruszone przesłaniem Ewangelii, które się na nich znajduje.
Wyrażają to kliknięciem „powierzyłem swoje życie Bogu”.
Dla jednych jest to bardzo świadoma decyzja powierzenia życia Jezusowi, natomiast dla innych ważna deklaracja gotowości pójścia za Jezusem.


Jak traktujemy kliknięcia?

Jeśli chcesz zobaczyć decyzje w trybie trójwymiarowym, przejdź tutaj i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Prawdziwe historie
©2015 SzukajacBoga.pl     -     Polityka Prywatności     -     Płatności     -     Kontakt