Świetnie, że jesteś!

Codziennie docieramy do nowych osób, aby towarzyszyć im w duchowej podróży stawania się uczniami Jezusa i przyłączania się do lokalnych wspólnot.

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Tworzymy organiczne środowisko chrześcijan, którzy należą do różnych wyznań i denominacji kościelnych. Skupiamy się na Jezusie, jako Jedynym Panu i Zbawicielu oraz Pośredniku między Bogiem a ludźmi. 

Więcej...

Nasze wartości

Wierzymy że prawdziwa przemiana w życiu człowieka następuje pod wpływem Ducha Świętego, dlatego nasze wartości chcemy wzorować na życiu Jezusa i Jego podejściu do służby.

Poznaj nasze wartości...

Projekty

Czym się zajmujemy? Poznaj nasze projekty. Praktyczne i współczesne. Dostosowane do potrzeb ludzi na każdym etapie rozwoju duchowego.

Poznaj projekty...

Strategia "Kamienie w strumieniu"

Żyjemy w świecie, w którym dla ludzi wielką wartością jest wolność dokonywania wyborów, w odpowiednim tempie i przyjaznej atmosferze. Strategia „Kamienie w strumieniu” to odpowiedź na ich oczekiwania! Pomaga ona współczesnemu człowiekowi przejść po „kamieniach”, którymi są różne projekty przez „duchową rzekę”, która oddziela Królestwo Jezusa od świata ludzi żyjących bez Boga.

Kim jest "E-trener"?

Służba E-trenerów stanowi serce naszej służby online. Wielu z nich angażuje się również w projekty offline. E-Trenerzy to wierzący wolontariusze z różnych wyznań chrześcijańskich. Po przygotowaniu do służby prowadzą korespondencję z uczestnikami naszych kursów, pomagając i towarzysząc im w duchowym wzroście.

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa