Świetnie, że jesteś!

Codziennie docieramy do nowych osób, aby towarzyszyć im w duchowej podróży stawania się uczniami Jezusa i przyłączania się do lokalnych wspólnot.

Poznaj nas

Doroczna Konferencja Platformy SzukającBoga


Uprzejmie informujemy,  że Doroczna Konferencja Szukając Boga, bardzo oczekiwana i planowana w dniach od 28-30 sierpnia 2020, będzie realizowana jedynie w sieci Internetowej.

Jako organizatorzy podjęliśmy tę decyzję po głębokim namyśle i modlitwie, w poczuciu odpowiedzialności za Wasze zdrowie, pomimo że serce ciągnie nas do osobistych spotkań, relacji, uwielbiania, integracji, „ładowania akumulatorów”.

Mamy nadzieję, że przyjmiecie to ze zrozumieniem, choć z pewnością z mieszanymi uczuciami, bo wiemy, że wielu z Was cieszyło się na nasze coroczne spotkanie.

Ale są i dobre strony takiego obrotu sprawy:

  • Jesteśmy w końcu misją Internetową! Program i forma konferencji będą dopasowane do specyfiki Internetu, będą ciekawe i zaskakujące! Będzie dużo interakcji!
  • Będzie taniej dla uczestników.
  • Czas trwania ograniczamy do dwóch dni: 28 wieczorem (piątek) – 29 sierpnia (sobota), pozostawiając czas na „oderwanie się od fotela”.
  • Ci sami, wspaniali wykładowcy z USA, Wes i Joy Griffin będą dostępni, także na żywo, w sobotę.
  • Możemy znacznie zwiększyć dotarcie do nowych osób zainteresowanych służbą w Internecie. Już teraz promujcie wśród swoich znajomych tę okazję! Myślę, że może to być Boży przełom dla zwiększenia dotarcia do potencjalnych, nowych współpracowników!
  • Uwaga! Niezbędne będzie zarejestrowanie się na konferencję!

Organizatorzy

Kim jesteśmy?

Tworzymy organiczne środowisko chrześcijan, którzy należą do różnych wyznań i denominacji kościelnych. Skupiamy się na Jezusie, jako Jedynym Panu i Zbawicielu oraz Pośredniku między Bogiem a ludźmi. 

Więcej...

Nasze wartości

Wierzymy że prawdziwa przemiana w życiu człowieka następuje pod wpływem Ducha Świętego, dlatego nasze wartości chcemy wzorować na życiu Jezusa i Jego podejściu do służby.

Poznaj nasze wartości...

Projekty

Czym się zajmujemy? Poznaj nasze projekty. Praktyczne i współczesne. Dostosowane do potrzeb ludzi na każdym etapie rozwoju duchowego.

Poznaj projekty...

Strategia "Kamienie w strumieniu"

Żyjemy w świecie, w którym dla ludzi wielką wartością jest wolność dokonywania wyborów, w odpowiednim tempie i przyjaznej atmosferze. Strategia „Kamienie w strumieniu” to odpowiedź na ich oczekiwania! Pomaga ona współczesnemu człowiekowi przejść po „kamieniach”, którymi są różne projekty przez „duchową rzekę”, która oddziela Królestwo Jezusa od świata ludzi żyjących bez Boga.

Kim jest "E-trener"?

Służba E-trenerów stanowi serce naszej służby online. Wielu z nich angażuje się również w projekty offline. E-Trenerzy to wierzący wolontariusze z różnych wyznań chrześcijańskich. Po przygotowaniu do służby prowadzą korespondencję z uczestnikami naszych kursów, pomagając i towarzysząc im w duchowym wzroście.

Select country

Americas

Europe

Asia + Pacyfic

Middle East + Africa